Get Adobe Flash player
Wybierz język
Umów się na Pomiar
Zadzwoń, umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.
Tel. 605 544 818
lub napisz: mieczyslaw@stolbrat.pl

Skontaktuj się z nami
Usługi Stolarskie:
mieczyslaw@stolbrat.pl
Usługi Budowlane:
piotr@stolbrat.pl
Pokrycia Dachowe:
jan@stolbrat.pl

Okna

Produkowane są w podstawowym standardzie oraz w wyższym dla klientów wymagających wyższej funkcjonalności, izolacyjności cieplnej i akustycznej, dodatkowych funkcji (okna pasywne, blokady i systemy alarmowania, z okiennicami lub roletami sterowanymi drogą radiową z szybami samoczyszczącymi itp. W oknach również na życzenie klienta stosujemy nawiewniki.

Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Wszystkie rodzaje rolet zewnętrznych opóźniają czas włamania,

Nawiewniki okienne są urządzeniami, które umożliwiają prawidłową wentylację w pomieszczeniu. Właściwy poziom wilgoci oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza w budynku to czynniki, które przekładają się na komfort powietrza w pomieszczeniu. Nawiewniki okienne dzielą się na kilka typów, które różnią się przede wszystkim rodzajem działania.Szyby w podstawowym standardzie posiadają współczynnik termoizolacyjności K=1.0. Wyższa izolacyjność to K=0,7. Oferta obejmuje bardzo szeroką gamę szyb poczynając od tradycyjnych poprzez szyby antywłamaniowe, refleksyjne ze szprosami wewnętrznymi lub zewnętrznymi (wiedeńskie). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom szyba zespolona jednokomorowa chroni przed utratą ciepła, zabezpiecza przed nadmiernym nagrzewaniem, chroni przed hałasem i stanowi czasową ochronę przed włamaniem. Szyba zespolona jest to zespół składający się co najmniej z dwóch szyb oddzielonych elementem dystansowym na całym obwodzie, połączonych ze sobą z zastosowaniem różnych procesów uszczelniania obrzeży, z hermetycznie uszczelnionymi przestrzeniami między szybami zawierającymi pochłaniacz wilgoci, powietrze lub inne gazy (argon, krypton).

Farby i lakiery stosowane w naszej firmie to ekologiczne wodorozcieńczalne lakiery lazurowe (uwidaczniające strukturę drewna) o bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz farby kryjące. Producent tych farb, szeroko znana na całym świecie firma Remmers, udziela 3 letniej gwarancji na wykonanie z nich  powłoki. Materiały firmy Remmers chronią drewno przed sinizną i grzybami, przed zgnilizną, przed atakującymi drewno owadami,  przed promieniami UV, nie pęka, głęboko wnikają w drewno, ma charakter hydrofobowy co pozwala drewnu oddychać i regulować poziom jego wilgotności, powłoki lakiernicze nie pękają, ponowne malowanie możliwe jest bez szlifowania i usuwania powłoki malarskiej.

 

OKNA

SCHEMATY