Get Adobe Flash player

Wybierz język

Umów się na Pomiar

Zadzwoń, umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.
Tel. 605 544 818
lub napisz: mieczyslaw@stolbrat.pl

Skontaktuj się z nami

Usługi Stolarskie:
mieczyslaw@stolbrat.pl
Usługi Budowlane:
piotr@stolbrat.pl
Pokrycia Dachowe:
jan@stolbrat.pl

Witamy w firmie Stolbrat

lot „STOLBRAT” Sp. z o.o. jest średnim przedsiębiorstwem działającym w branży budowlano-stolarskiej.  Swoją działalność rozpoczęła w 1995 roku jako spółka cywilna, utworzona przez trzech braci. Jednakże, w związku z uzyskaniem wysokiego poziomu obrotów w sprzedaży i zwiększeniem aktywów, wspólnicy na podstawie art. 551 § 2 KSH podjęli decyzję o przekształceniu spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, co nastąpiło w kwietniu 2008r. W konsekwencji dokonanego przekształcenia zmieniła się jedynie forma prawna jednostki.
Siedziba firmy jest położna na gruncie o powierzchni 17 000 m2, na którym znajdują się dwie nowoczesne hale produkcyjne wraz z pomieszczeniem socjalnym dla pracowników i biurem dla kierownictwa stolarni, wiaty magazynowe oraz budynek biurowo –handlowy. Wszystkie obiekty zostały wybudowane po roku 1995. Firma dążąc do utrzymania pozycji na rynku wprowadza innowacje do technologii produkcyjnej. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesne maszyny stolarskie, sprzęt oraz maszyny budowlane, a także środki transportu budowlanego.
„STOLBRAT” Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem produkcyjno- usługowo- handlowym, W ramach produkcji budowlanej wykonuje się kapitalne remonty i modernizacje budynków oraz obiektów zabytkowych, budowę domów „pod klucz”, budowę hal przemysłowych i sportowych oraz boisk sportowych a także prace dekarsko- ciesielskie.  Natomiast w ramach produkcji stolarskiej firma wykonuje wszelkiego rodzaju okna, drzwi oraz schody, a także witryny sklepowe i wyposażenie do kościołów.