Get Adobe Flash player
Wybierz język
Umów się na Pomiar
Zadzwoń, umów się na bezpłatny pomiar i wycenę.
Tel. 605 544 818
lub napisz: mieczyslaw@stolbrat.pl

Skontaktuj się z nami
Usługi Stolarskie:
mieczyslaw@stolbrat.pl
Usługi Budowlane:
piotr@stolbrat.pl
Pokrycia Dachowe:
jan@stolbrat.pl

System Harmonijka

HarmonijkaDrzwi harmonijkowe to system , który wybiega w przyszłość. Zastosowanie drewnianych profili charakteryzuje się wysoką stabilnością i estetyką, w powiązaniu ze szkłem daje efekt jasnych i przestronnych i eleganckich pomieszczeń.
Drzwi harmonijkowe doskonale nadają się na połączenie ogrodu z domem, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni bliżej natury. Drzwi te doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jak deszcz, śnieg, wiatr itp. Drzwi balkonowe pozwalają stworzyć przytulny kącik w naszym domu. Zaletą jest również to, że można je z łatwością otwierać oraz rozsuwać na boki dzięki czemu zajmują niewiele cennej przestrzeni w naszym mieszkaniu i tym samym umożliwiają szeroki widok i dostęp światła. Dzięki możliwości zastosowania różnego podziału i różnej ilości skrzydeł przesuwnych istnieje możliwość rozsunięcia całego zestawu nawet do szerokości 6,5 m. Skrzydła balkonowe można rozsuwać na jedną stronę, jak również przy większych rozmiarach na dwie strony.
Proponowane przez nas rozwiązania wychodzą naprzeciw klientowi, projektowane i wykonane są na określony wymiar z dowolnym rodzajem szkła i w szerokiej gamie kolorów. – Lazur oraz kryjących Ral z palety firmy Remmers
W drzwiach balkonowych istnieje możliwość zastosowania niskiego progu.
Drzwi balkonowe harmonijkowe jak już wspominany mają szerokie zastosowanie min. W ogrodach  zimowych, balkonach, tarasach, w kawiarniach czy  krytych basenach oraz jako ścianach oddzielających pomieszczenia mieszkalne.